To byla gólparáda! Tady je důkaz, proč Chelsea za Torrese vyplatila takový balík!

Datum: 31. 3. 2014

Mnoho lidí dnes nemůže pochopit, jak mohl stát Fernando Torres 50 miliónů liber. My ale máme důkaz! Je ze sezóny 2008-09, když Liverpool hostil na Anfield Road Blackburn Rovers.

Přesné datum je 11. duben 2009. Hráči Blackburnu se pořádně ani nestačili rozkoukat, když „El nino“ stihl udeřit. Běžela 5. minuta zápasu, když jeden z obránců dal dlouhý pas za obranu, kde už nabíhal nezastavitelný Torres. Míč si ovšem zpracoval poměrně ve směru od brány a tak většina lidí nečekala to, co teprve mělo přijít.

Fernando se s tím nepáral. Prostě skákavý míč napálil přímo do protější šibenice. Na celém Anfieldu propukla hysterie.

Torres v tomto zápase přidal ještě jednu branku a Liverpool zvítězil dokonce 4:0! Ovšem fotbalový fanoušci budou vzpomínat nejspíš asi jen na ten nádherný okamžik z páté minuty utkání.