2x GIF: Takhle El Niňo zmrazil Santiago Bernabéu na začátcích obou poločasů!

Datum: 5. 6. 2015

Dnes si společně připomeneme lednový zápas mezi Realem Madrid a Atléticem Madrid, které měl hlavní slovo španělský útočník Fernando Torres! Ten skóroval na začátcích obou poločasů a měl tak hlavní podíl na konečné remíze 2:2.

KAM DÁL: FOTO + GIF: Torres umlčel kritiky! A ještě vznikla povedená fotka!

Svůj gólový účet parádně otevřel už v 1. minutě hry, druhou branku, která byla ještě povedenější, pak přidal ve 46. minutě! Atlético sice madridské derby ani tak nevyhrálo, k postupu do dalšího kola Copa del Rey to však stačilo.

Podívejte se na oba góly El Niňa prostřednictvím následujících gifů!